Диво гарбузове, або На гостині в ДНЗ №13 її величність чарівниця Осінь

ДНЗ №13

ДНЗ №13 Об этом сообщает mini-portal.in.ua со ссылкой на СМИ.

ДНЗ №13
У садочку на городі проживали в мирі й згоді… Гарбузи відмінні, дуже вітамінні! Інтернета там не мали, Дуже скромно проживали. Їх з любов’ю - діти доглядали, Ще й в майстерню запросили – А ті – завітали!

Н.М.Примушко

Полюбляють і шанують гарбуза в Україні здавна. То чи ж повірить хто, що цей звичайний овоч ще й іноземець, бо насіння гарбуза було знайдено при розкопках… Звідти гарбуз потрапив до Єгипту та Китаю, а потім — на Україну. Всі ці цікавинки повідали творчі вихователі дошкільнятам ДНЗ №13 «Берізка» під час Тематичного Дня «Диво Гарбузове», що проходив у рамках еколого–пізнавального проекту «На гостині її величність Чарівниця Осінь». В рамках цього Тематичного Гарбузового Дня ще й відбувся майстер-клас невтомних наших педагогів і батьків.

Жовтобокий Пан Гарбуз, чудовий господар городу. Скільки їх зросло цього літа у садочку, а ще й у дбайливих наших родинах батьків і діток… Настав час віддать Пану Гарбузу належну почесть. Ось він у неймовірно цікавих осінніх ікебано, у вишуканих композиціях, що створені дбайливими майстерними руками наших маленьких вихованців, вихователів, дорогих батьків. Приваблюють погляд пошиті, вишиті, вив’язані гарбузики, а з ними і інші дари чарівної Осені — виноград і яблука, часник і перець, капуста і горох, буряки і гриби, кукурудза і морквиця і так до безкінечності...

Цю прекрасну феєрію Пана Гарбуза, як головного і улюбленого господаря, створили під час майстер-класу «На кращу городину та Гарбузове господарство». І співали наші діти , і загадки відгадували, і хороводи водили, і вірші читали, ліпили й малювали, ще й кашею запашною Гарбузовою смакували та дякували майстерності та оригінальності дорослих, що вложили краплинки душі і щирої любові до проведення цього незабутнього Тематичного дня.

Ось воно — безцінне джерело знань і моралі, праці і краси, піклування про природу, як найбільшу цінність наших пращурів і все це для маленьких українців.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко
ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13

ДНЗ №13 Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/122056”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя