Тарас Кремінь: "З 25-літтям Військово-морських сил Збройних сил України..."

Тарас Кремінь в facebook:

З 25-літтям Військово-морських сил Збройних сил України, які стали символом незборимого флотського духу, бойового братерства, сили та патріотизму. Об этом сообщает smi-govoryt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слава Богу, на чорноморському флоті повно порядних людей. І командувач віце-адмірал Ігор Воронченко, з яким ми познайомилися на початку 2014 року в Миколаєві, і його підлеглі - Ігор Тимчук, Alexey Neizhpapa , командири бойових підрозділів, і славетні офіцери, мічмани, матроси, всі ті, хто допомагає флоту бути одним із найсильніших у ... Європі, усі Ви - з міцних українських матеріалів, замішаних на багатовіковій чорноморській історії звитяги, боротьби та завзяття.

Тоді ж, 2014-го року, на фестивалі Золотий лелека Анна Матвеева ми познайомилися і взяли шефство над морським буксиром КОРЕЦЬ капітан - Максим Носенко , тому котрий рік поспіль омолоджуємо легендарний корабель і допомагаємо екіпажу. До речі, спільними зусиллями його, обікраного, украй важко виводили з окупованого Криму, і зовсім недавно повернули йому, відремонтованому, з полону флотське серце - колокол. До речі, на ньому знімають фільм, а без нього не пройшло жодного навчання, бо КОРЕЦЬ - основа основ нашого флоту.

Флотського здоровя Вам, друзі! Миру Вам, родини моряків. Добра і віри, народе України.Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь


ТОП новости

Вход

Меню пользователя